• Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
  Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w  związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – zwanym RODO: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa … Czytaj więcej.
 • Monitoring wizyjny – Informacje w przedmiocie ochrony danych osobowych
  Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Targowa” przetwarza Państwa dane osobowe w zakresie monitoringu wizyjnego zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”) w celu zapewnienia bezpieczeństwa osób … Czytaj więcej.
 • Informacja od Zarządu SBM “Targowa” dla członków Spółdzielni
  W związku z wejściem w życie Rozporządzenia nr 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) informujemy, iż Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Targowa” jest administratorem Państwa danych osobowych związanych ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu oraz własnością lokalu. Podstawą przetwarzania danych są m.in. obowiązki nałożone … Czytaj więcej.
 • Twoje dane są z nami bezpieczne!
  25 maja wchodzi w życie nowelizacja przepisów o ochronie danych osobowych (RODO). W związku z tym przekazane nam dane w związku z założeniem konta w serwisie internetowym Spółdzielni Budowlano – Mieszkaniowej „Targowa” www. sbm-targowa.pl podlegają ochronie.  Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Zarząd Spółdzielni Budowlano – Mieszkaniowej „Targowa”, jako Administratora tych danych, znajdują się w naszej nowej Polityce prywatności … Czytaj więcej.